Reklama w Gmail AdWords

Czym jest Reklamy w Gmailu?

Reklamy w Gmailu to interaktywne reklamy u góry skrzynek odbiorczych użytkowników. Po kliknięciu reklama rozwija się do formatu wiadomości. Rozwinięta reklama ma rozmiar e-maila i może zawierać grafikę, wideo lub osadzone formularze. Reklamy w Gmailu – dostępne we wszystkich krajach, do których dociera Google – to forma bardziej osobistego kontaktu z użytkownikami.

Jak działa GMAIL AdWords

Jak działa reklama w Gmailu

W Gmailu reklamy wyświetlają się początkowo zwinięte. Po kliknięciu reklama rozwija się do rozmiaru e-maila. Rozwinięta reklama może spełniać różne cele reklamowe i zawierać np. osadzone formularze i wideo. W zależności od układu rozwiniętej reklamy użytkownicy mogą wchodzić z nią w interakcje na różne sposoby. Mogą odtworzyć wideo, wypełnić formularz, kliknąć reklamę, by przejść do witryny, albo (na urządzeniu mobilnym) kliknąć ją, by zadzwonić lub przejść do sklepu z aplikacjami.

  • Skuteczne prowadzenie oraz optymalizacja reklamy w Gmailu
  • Nasza firma wykorzystuje autorskie narzędzia oraz metody optymalizacyjne pozwalające znacząco zwiększyć efekt prowadzonych reklam w Gmailu. Koniecznie skontaktuj się z nami!